Centrum Ona 50+ (tabletki powlekane) – Skład leku, przeznaczenie

Centrum Ona 50+ (tabletki powlekane) – Skład leku, przeznaczenie

Centrum Ona 50+ to suplement diety przeznaczony dla kobiet po 50. roku życia, który ma na celu uzupełnienie codziennej diety w niezbędne witaminy i minerały. Produkt ten jest dostępny w postaci tabletek powlekanych, które ułatwiają jego połknięcie i przyswajanie.

Skład Centrum Ona 50+

Centrum Ona 50+ zawiera bogatą gamę składników odżywczych, w tym:

  • Witaminy: A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D, E, K
  • Minerały: wapń, żelazo, magnez, cynk, miedź, mangan, jod, selen, chrom, molibden

Dokładny skład produktu można znaleźć na opakowaniu lub w ulotce dołączonej do opakowania.

Przeznaczenie Centrum Ona 50+

Centrum Ona 50+ jest przeznaczony dla kobiet po 50. roku życia, które chcą uzupełnić swoją dietę w niezbędne witaminy i minerały. Produkt ten może być pomocny w:

  • Utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu: witaminy i minerały zawarte w Centrum Ona 50+ odgrywają kluczową rolę w wielu procesach zachodzących w organizmie, takich jak produkcja energii, wzrost i rozwój, odporność, zdrowie kości i zębów.
  • Wspomaganiu zdrowia kości: Centrum Ona 50+ zawiera wapń i witaminę D, które są niezbędne do utrzymania zdrowych kości i zapobiegania osteoporozie.
  • Zapobieganiu niedoborom witamin i minerałów: z wiekiem organizm kobiety może mieć problemy z wchłanianiem niektórych składników odżywczych, dlatego suplementacja może być konieczna.

Dawkowanie i sposób stosowania

Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki Centrum Ona 50+ dziennie, popijając ją szklanką wody. Tabletki należy połykać w całości, nie należy ich żuć ani kruszyć.

Przeciwwskazania

Centrum Ona 50+ nie jest przeznaczony dla osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować suplementu diety w przypadku ciąży lub karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem.

Działania niepożądane

W rzadkich przypadkach mogą wystąpić działania niepożądane, takie jak: nudności, wymioty, biegunka, zaparcia, bóle głowy, zawroty głowy, reakcje alergiczne.

Interakcje z innymi lekami

Centrum Ona 50+ może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami. Przed rozpoczęciem stosowania suplementu diety należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Uwagi

Pamiętaj, że powyższy artykuł ma charakter informacyjny i nie zastępuje porady lekarskiej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top